Návod na on-line objednávání Odložení z poličky

Čtenáři mají nyní možnost si nově objednávat z kompletního katalogu naší knihovny v pohodlí domova. Je  však nezbytné mít na svém čtenářském kontu zadanou platnou e-mailovou adresu, aby bylo možno zaslat zprávu o možnosti vyzvednutí. Její doplnění lze udělat pouze v knihovně.

Návod:

1.  www.knihovnaprerov.cz

2.  katalog

3.  on-line katalog Tritius

4.  výběr katalogů

5.  Bochoř

Návod na registraci na stránce katalogu Bochoř :

1. přihlášení
  2. čtenářské číslo - šestimístné číslo Vašeho čtenářského průkazu. U starších průkazek, které mají  kratší číslo, je nutné přidat předčíslí 525, ( PŘÍKLAD - 525150)
  3. PIN  - datum narození ve tvaru  RRMMDD  -  RRrok,MMměsíc, DDden
  4. Pro rezervaci vybrané knihy klik na ZÍSKAT a následně ODLOŽIT Z POLIČKY

Otevření knihovny 1. března 2021

Podle usnesení vlády  zahajujeme dne 1.3.2021 půjčování knih v naší knihovně pouze přes výdejní okénko za použití respirátorů a s dodržením dalších hygienických opatření.

VU3V

Mistři evropského barokního malířství a Kouzelná geometrie jsou názvy dalších přednášek VU3V. Vzhledem k současné situaci je studium i nadále individuální.2.2.2021 v 16 hod je ale nezbytné v knihovně podepsat závaznou přihlášku.

Leden 2021 v knihovně

Knihovna je zatím vzhledem k epidemiologické situaci zavřena. Po obnovení běžného stavu Vás ve čtvrtek bude očekávat nová knihovnice,

Mgr. Věra Baďurová, v době od 17 do 19 hodin.

Poděkování

Vážení čtenáři, chtěla bych Vám oznámit, že v prosinci 2020 skončila svou knihovnickou činnost po 25 letech kolegyně Zita Vlčková. Ráda bych jí i touto cestou poděkovala za vstřícnost, ochotu a příjemnou spolupráci a popřála jí hodně zdraví a spokojenosti do dalších let. Děkuji, Zito!

Přání všeho nejlepšího

Vážení čtenáři, ráda bych vám všem poděkovala za Vaši přízeň v letošním nelehkém roce a popřála Vám spokojené prožití Vánoc. Do nového roku přeji hlavně zdraví a trpělivost. Knihovnu otevřeme v lednu, pokud nám to situace dovolí. Snad ten příští rok bude optimističtější, než ten letošní, a snad budeme mít více příležitostí se setkávat.

Knihovna opět otevřena!

Od pondělí 23.11.2020 si opět můžete přijít do naší knihovny půjčovat knihy. Prosíme o roušky, rozestupy a desinfekci.

V knihovně si můžete prohlédnout výstavku drobností, které můžete i  zakoupit jako dárky k vánocům

Uzavření knihovny

V souvislosti s nařízením vlády v mimořádné situaci je opět s platností od 21.října 2020 knihovna do odvolání UZAVŘENA.

Půjčování knih o prázdninách

Po dobu prázdnin bude knihovna otevřena každé pondělí v době od 17 do 19 hodin

Výlet do Kroměříže

Ve středu 17. 6. 2020 navštívilo 7 posluchaček VU3V Květnou zahradu v Kroměříži. Založení libosadu a postavení rotundy i kolonády s bohatou barokní sochařskou výzdobou bylo jedním z témat, kterými jsme se v nedávné době při studiu zabývali. Procházka se i díky pěknému počasí vydařila.

P1010909.JPGP1010917.JPG