Letošní výstava Krásy podzimu, pořádaná ve dnech 2.-5.11.2018 netradičně v "Býčárně" měla velký ohlas .13 bochořských občanů ochotně předvedlo své schopnosti a umožnilo velkému počtu návštěvníků pokochat se nádherně zdobenými perníky, půvabnými obrázky, dokonalými fotografiemi,velmi žádanými  korálkovými i smaltovanými šperky, zajímavými plstěnými doplňky, originální keramikou,šitými polštářky, nádherným pracným paličkováním, košíkům z pedigu i drátu a modely lodí, na kterých byly odpracovány s maximální pečlivostí pro detail tisíce hodin. Celou atmosféru doladily svou vůní a velkou škálou barev i tvarů nejkrásnější podzimní květiny - chryzantémy. Děti ZŠ i MŠ , které výstavu navštívily v rámci vyučování, si určitě odnesly velký zážitek po předvedení funkčnosti kormidla i lodních šroubů stavitelem modelů, panem Oldřichem Matušincem. Děkuji všem, kteří se aktivně zapojili do letošních příprav výstavy a přeji jim, aby měli na své koníčky dost času a zdraví a mohli dál dávat ostatním radost.