30 let výstav KRÁSY PODZIMU

Už po třicáté pro Vás připravujeme podzimní výstavu, tentokrát jako vzpomínku a ohlédnutí za předchozími ročníky. Na fotografiích si můžete připomenout doby dávno minulé, uvidět obličeje, které už nejsou mezi námi a případně žasnout, jak jsme tehdy byli mladí.... Připomeneme si v malých ukázkách, co a kdo všechno za ta léta vystavoval, opět budeme obdivovat krásu chryzantém, které s láskou stále pěstuje Ing. Antonín KUBELA a pokud si budete chtít udělat radost, můžete si koupit šperky pražské výtvarnice Ireny Veselé Rendlové. Hlavním lákadlem ale určitě budou KLOBOUKY Barbory SEMERÁDOVÉ z Kutné Hory. Vernisáž je jako vždy v pátek, tentokrát 27.10.2017 v 17 hodin, výstavu můžete navštívit také v sobotu 28.10. od 15 do 18 hodin a v neděli 29.10. od 9 do 17 hodin. Udělejte si chvilku pro vzpomínání i pro radost z podzimních krás.